Sezona 2011
24.-26.3. - Drezurní soustředení Suchá u Litomyšle
Trenér | Jezdec | Kůň |
Daniela Čápová | Šárka Osolsobě | Carevič 1, Roos H |
Alice Soukupová | Energie 2 | |
Václav Staněk | Schay |
27.3. - Veřejný drezurní trénink Suchá u Litomyšle
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Šárka Osolsobě | Roos H. | Z1, Z2 | 9.místo, 3.místo |
Carevič 1 | DU, L1 | 3.místo, 1.místo | |
Václav Staněk | Schay | Z2 | 5.místo |
9.4. - Oficiální parkurové závody Brno - Veveří
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Václav Staněk | Schay | Z, ZL | 7.místo, 28.místo |
Luboš Kucharovič | Cenzur 1 | ZL, L* | 21.místo, 38.místo |
Cortex | Z, ZL | 4.místo, 17.místo |
23.4. - Hobby parkurové závody Jihlava - JK Niss
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Luboš Kucharovič | Cortex | Z, ZL | 19.místo, 1.místo |
Václav Staněk | Schay | Z, ZL | 13.místo, 5.místo |
Martina Klimešová | Nerro | Z, ZL | 22.místo, 13.místo |
14.5. - Oficiální parkurové závody Suchá
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Václav Staněk | Schay | Z, ZL | 4.místo, 14.místo |
22.5. - Oficiální parkurové závody Havlíčkův Brod
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Václav Staněk | Schay | Z, ZL | 10.místo, 12.místo |
28.5. - Oficiální parkurové závody Jiřice
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Václav Staněk | Schay | Z, ZL | 20.místo, 19.místo |
Luboš Kucharovič | Cortex | ZL | 30.místo |
Cenzur 1 | L**, S** | 12.místo, 3.místo | |
Martina Klimešová | Nerro | Z, ZL | 40.místo, 32.místo |
11.6. - Oficiální parkurové závody Hybrálec
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Martina Klimešová | Nerro | Z, ZL | 22.místo, 26.místo |
Luboš Kucharovič | Cortex | Z, ZL | 15.místo, 13.místo |
Cenzur 1 | ZL, L | 12.místo, 10.místo | |
Šárka Osolsobě | Carevič 1 | ZM, Z | 13.místo, 23.místo |
Václav Staněk | Schay | Z, ZL | 8.místo, 11.místo |
18.6. - Oficiální parkurové závody Ždírec
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Luboš Kucharovič | Cortec | Z, ZL | 11.místo, 20.místo |
Cenzur 1 | ZL, L* | 16.místo, 1.místo | |
Martina Klimešová | Nerro | Z, ZL | 15.místo, 14.místo |
Václav Staněk | Schay | Z, ZL | 3.místo, 1.místo |
25.6. - Oficiální parkurové závody Brno - Panská Lícha
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Luboš Kucharovič | Cenzur 1 | ZL, L* | 30.místo, 19.místo |
25.6. - Oficiální parkurové závody Opřetice
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Václav Staněk | Schay | ZL, L* | 23.místo, 28.místo |
3.7. - Oficiální parkurové závody Bohuslavice
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Šárka Osolsobě | Carevič 1 | Z | 20.místo |
Václav Staněk | Schay | L* | 8.místo |
9.7. - Oficiální parkurové závody Herálec
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Václav Staněk | Schay | ZL, L** | 13.místo, 8.místo |
10.7. - Oficiální drezurní závody Havlíčkův Brod
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Alice Soukupová | Energie 2 | Z1 | 19.místo |
Šárka Osolsobě | Carevič 1 | Z1, L1 | 9. místo, 4.místo |
Roos H. | Z1, L1 | 15.místo, 11.místo | |
Václav Staněk | Schay | Z1, L1 | 22.místo, 16.místo |
Monika Maloušková | Aston 1 | L1 | - |
23.7. - Oficiální parkurové závody Ptýrov
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Václav Staněk | Schay | ZL, L*, L* (žolík) | 4.místo, 24.místo, 19.místo |
30.7. - Oficiální parkurové závody Opřetice
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Václav Staněk | Schay | ZL, L** | 41.místo, 48.místo |
6.8. - Oficiální drezurní závody Bohuslavice
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění | |
Alice Soukupová | Energie 2 | Z2, DU | 7.místo, 11.místo | |
Šárka Osolsobě | Roos H. | Z2, DU | 1 místo, 10.místo |
13.8. - Oficiální parkurové závody Červený Kříž
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Luboš Kucharovič | Cenzur 1 | ZL, L* | 1.místo, 4.místo |
Martina Klimešová | Nerro | Z, ZL | - |
14.8. - Hobby parkurové závody Červený Kříž
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Anna Piklová | Adrie | 70 cm, 90 cm | - |
14.8. - Jízda zručnosti Červený Kříž
Jezdec | Kůň | Umístění |
Helena Veselá | Falcon | 4.místo |
Barbora Pavlíčková | Falcon | 8.místo |
27.8. - Oficiální parkurové závody Bohuslavice
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Luboš Kucharovič | Cortex | ZL, L* | 14.místo, 10.místo |
Cenzur 1 | ZL, L* | 5.místo, 16.místo |
27.8. - Oficiální parkurové závody Opřetice
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Václav Staněk | Schay | ZL, L** | - |
28.8. - Amazonka Cup JC Petrovice
Jezdec | Kůň | Umístění |
Anna Piklová | Adrie | 1.místo |
Alice Soukupová | Energie 2 | 4.místo |
Helena Čermáková | Saleb | 2.místo |
Míla Staňková | Top Gun | 3.místo |
3.9. - Hobby parkurové závody Jihlava - JK Niss
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Martina Klimešová | Nerro | Z, ZL | 10.místo, 7.místo |
4.9. - Oficiální parkurové závody Brno - Panská Lícha
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Luboš Kucharovič | Cortex | ZL, L* | 30.místo, 25.místo |
Cenzur 1 | L*, S* | 16.místo, 11.místo | |
Václav Staněk | Schay | ZL, L* | 9.místo, 18.místo |
11.9. - Oficiální parkurové závody Ptýrov
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Luboš Kucharovič | Cenzur 1 | ZL, L** | 37.místo, 40.místo |
Václav Staněk | Cortex | ZL, L** | 14.místo, 39.místo |
18.9. - Oficiální drezurní závody - Panská Lícha
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Šárka Ososlobě | Roos H. | DU, DD | 7.místo, 12.místo |
8.10. - Oficiální drezurní závody Bohuslavice
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Alice Soukupová | Energie 2 | Z1, Z3 | 3.místo, 5.místo |
Šárka Osolsobě | Roos H. | Z3, L8 |
3.místo, 8.místo |
16.10. - Oficiální drezurní závody Vondrov
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Šárka Osolsobě | Roos H. | DU, DD | 6.místo, 5.místo |
1.11. - Focení Alice Soukupové a Energie 2
Fotografka: Eva Výborná
26.11. - Oficiální parkurové halové závody Brno - Veveří
Jezdec | Kůň | Soutěž | Umístění |
Luboš Kucharovič | Cortex | Z, ZL | 12.místo, 22.místo |